Porcelán Tételek száma: 150
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2056841
11316
358
Krisztus fej. Fehér mázas porcelán plakett, bőr keretben, d: 7,5 cm 2055643
11317
358
Jelzett, porcelán ló figura. Hibátlan. 26 cm 2056427
11318
358
Foxterrier porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 12×11 cm 2055478
11319
358
Lenox aranyozott porcelán állatok (elefánt hattyú, delfin), 3 db, hibátlanok, m: 6, 7 és 10 cm 2056283
11320
358
Gyümölcsmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26 cm 2058979
11321
358
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán tálka, jelzett, kopott, 14×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft