Porcelán Tételek száma: 150
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2060754
11182
358
Herendi Eton mintás teakiöntő, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm, h:22,5 cm 2060713
11183
358
3200
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:24,5 cm 2057845
11184
358
Herendi kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2057819
11185
358
Herendi ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, d: 7 cm 2057448
11186
358
22000
Herenid Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm, m: 6,5 cm 1520036
11187
358
Herendi porcelán virágmintás süteményes készlet 1 tál + 5 tányér, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Tertia) Méretek: kínáló: 38x28 cm, tányér: 25x25 cm 1912621
11188
358
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1974463
11189
358
Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm 2004564
11190
358
11000
Herendi Waldstein mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, óraszerkezet nélkül (csak mutatókkal), d: 28 cm 2056721
11191
358
Herendi csipkebogyó kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2056643
11193
358
Herendi csipkebogyó mintás készlet tányér (6db), kézzel festett, jelzett, apró koásnyomokkal, d: 18,5 cm (6×) 2056613
11194
358
Herendi csipkebogyó mintás szendvicses készlet, 6+1 db tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, d: 19 cm, 36×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft