Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1979952
30431
358
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1- 2037017
30432
358
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VIII. Kongresszusa Budapest 1985" egyoldalas, öntött Br plakett (105mm) T:1- 2018080
30433
358
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" Ag emlékérem eredeti "Bozó Gyula" tokban (35,96g/0.835/42,5mm) T:2(eredetileg PP) patina 1988029
30434
358
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Pest Megyei Közlekedés Biztonsági Tanács / Eredményes Társadalmi Munkáért" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen "95" sorszámmal(?) (116mm) T:1-,2 ph. 2056023
30435
358
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,8g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo BP26 2048562
30436
358
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" alpakka emlékérem sérült, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- 1990785
30437
358
600
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" (2x) alpakka emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:BU 2041624
30438
358
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem (11,81g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) 1990878
30439
358
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" Br emlékérem (32mm) + 1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete / Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem (42,5mm) ÁPV sérült plombált tokban + 1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem (42,5mm) sérült, ÁPV plombált tokban T:BU,1 2055413
30440
358
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" ezüstözött fém emlékérem szett, műanyag tokban (32mm) T:PP, 1 (PP) kis patina 2041657
30441
358
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag érem, hátlapon gravírozva (43,71g/0.800/45mm) T:1-,2 2060394
30442
358
Numizmatika
Dévényi János (1934- ) 1976. "Várpalota 25 éves 1951-1976" Br plakett (94mm) T:1- ujjlenyomat Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft