Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2055917
30455
358
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem, bontott kék ÁPV tokban (~35,08g/0.640/42,5mm) T:1 2055915
30456
358
Numizmatika
Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" jelzett Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:PP 2055875
30457
358
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1928. "A Magyar Úszó-szövetség bajnoki érme / 1928. vizipóló bajnokság II." ezüstözött fém emlékérme (50mm) T:3 2055919
30458
358
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem, bontott és sérült ÁPV tokban (~34,5g/0.640/42,5mm) T:1-
Adamo SP1 2007131
30459
358
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2056045
30460
358
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T:1- 2056556
30461
358
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - 1837-1987 / Elisabetha Regina Hungariae" ezüstözött fém emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (42mm) T:PP 2055874
30462
358
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag emlékérem (35,41g/0.835/42,5mm) T:PP 2001990
30463
358
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2001810
30464
358
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1,1-
Adamo KE19 2001824
30465
358
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" (2x) Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19 2056421
30466
358
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1994. "Dr. Antall József / Szabad választás 1990" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (10g/0.500/30mm) T:1(PP) patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft