12406.
358. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
cca 1953 Orvosi egyetemi jegyzetgyűjtemény: Ideggyógyászat 3-5. rész; Elmegyógyászat 6-8. rész, összeáll.: Nyírő Gyula és munkaközössége, Bp., Jegyzetsokszorosító Üzem. Egybekötve, kicsit kopott vászonkötésben.