https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 119

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1943 Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen Teilen Ostungarns, lépték nélkül, a Siebenbürgen und seine Völker (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp.-Lipcse-Mailand, 1943, Danubia) kötetből, 53×45,5 cm
12718.

1943 Rumänische Siedlungen des XIII. und XIV. Jahrhunderts in Siebenbürgen und in den übrigen Teilen Ostungarns, lépték nélkül, a Siebenbürgen und seine Völker (Szerk.: Mályusz Elemér. Bp.-Lipcse-Mailand, 1943, Danubia) kötetből, 53×45,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 Die Bevölkerungsdichte der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm
12719.

1941 Die Bevölkerungsdichte der europäischen Russland innerhalb der Grenzen Sowjetunion von 1941 Stuttgart, 1941. Karten Abteilung des Deutschen Ausland Instituts und der Publikationsstelle Berlin-Dahlem./ Map of the Russian occuppied territories. 73x90 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Larousse International atlas political and economical. Publié sous la direction de Ivan Du Jonchay, Sándor Radó. Hiányos térkép melléklettel, összesen 53 db térképet tartalmaz.Paris, 1965, Libraire Larousse. Kiadói egészvászon tékában
12720.

Larousse International atlas political and economical. Publié sous la direction de Ivan Du Jonchay, Sándor Radó. Hiányos térkép melléklettel, összesen 53 db térképet tartalmaz.Paris, 1965, Libraire Larousse. Kiadói egészvászon tékában

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1804 Berken János (1765 kr.-1822): Trencsén vármegye térképe. C(omitatus) Trencsin. IX. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban,17x10 cm.  / 1804 János Berken (1765 cca.-1822): Map of Trenčín/Trencsény/Trentschin County. C(omitatus) Trencsin. IX. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, 17x10 cm.
12721.

1804 Berken János (1765 kr.-1822): Trencsén vármegye térképe. C(omitatus) Trencsin. IX. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban,17x10 cm. / 1804 János Berken (1765 cca.-1822): Map of Trenčín/Trencsény/Trentschin County. C(omitatus) Trencsin. IX. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, 17x10 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Nógrád vármegye térképe. C(omitatus) Neogradiensis. XVI. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, sérült, paszpartuban, 17x10 cm.  /1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Nógrád County. C(omitatus) Neogradiensis. XVI. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, spotty, damaged, 17x10 cm.
12722.

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Nógrád vármegye térképe. C(omitatus) Neogradiensis. XVI. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, sérült, paszpartuban, 17x10 cm. /1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Nógrád County. C(omitatus) Neogradiensis. XVI. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, spotty, damaged, 17x10 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1804 Veszprém vármegye térképe. C(omitatus) Veszprim. XXVIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, kissé foltos, 11x17 cm.  / 1804 Map of Veszprém. C(omitatus) Veszprim. XXVIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, little bit spotty, 11x17 cm.
12723.

1804 Veszprém vármegye térképe. C(omitatus) Veszprim. XXVIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, kissé foltos, 11x17 cm. / 1804 Map of Veszprém. C(omitatus) Veszprim. XXVIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, little bit spotty, 11x17 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1804 Sáros vármegye térképe. C(omitatus) Sarosiensis. XXXVI. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, javított,18,5x11,5 cm./  1804 Map of Sáros County. C(omitatus) Sarosiensis. XXXVI. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, repaired, 18,5x11,5 cm
12724.

1804 Sáros vármegye térképe. C(omitatus) Sarosiensis. XXXVI. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, javított,18,5x11,5 cm./ 1804 Map of Sáros County. C(omitatus) Sarosiensis. XXXVI. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, repaired, 18,5x11,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1847 Európa nagyméretű határszínezett rézmetszetű térképe. / 1847 Sharpes corresponding map of Europe with steamship routes . Engraved . Colored etching 47x36 cm,
12725.

1847 Európa nagyméretű határszínezett rézmetszetű térképe. / 1847 Sharpe's corresponding map of Europe with steamship routes . Engraved . Colored etching 47x36 cm,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1836 Európa nagyméretű rézmetszetű térképe. / 1836 Map of Europe Society for diffusion of useful knowledge . Engraving 42x35 cm,
12726.

1836 Európa nagyméretű rézmetszetű térképe. / 1836 Map of Europe Society for diffusion of useful knowledge . Engraving 42x35 cm,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1997 Kocsis Károly: Erdély etnikai térképe 1992. Bp.,1997, MTA Földrajtudományi Kutató Intézet, 82x117 cm
12727.

1997 Kocsis Károly: Erdély etnikai térképe 1992. Bp.,1997, MTA Földrajtudományi Kutató Intézet, 82x117 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
10
4 db régi, Magyarországot ábrázoló térkép reprintje
12728.

4 db régi, Magyarországot ábrázoló térkép reprintje

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz