Órák Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2057697
11424
358
Watches
Mauthe márkájú régi vekker, működő állapotban 18 cm 2058081
11425
358
Watches
Nairi felhúzhatós, dallammal ébresztő óra. 18x8 cm 2055328
11426
358
Watches
Danuvia asztali óra, rozsdás, nem jár, h: 29 cm 1241881
11427
358
50000
Watches
Antik asztali és kandalló órák (9db), nem működnek és sérültek, tűz aranyozott bronz, fém, fa, jelzés nélkül, m:8 cm-32 cm 1924307
11428
358
14000
Watches
Női Citizen automata karóra új állapotban, fém szíjjal, tokkal 2021157
11429
358
Watches
3 db működő de kis hibás modern design óra. Mechanikus, kvarc és automata szerkezettel. Nagy méretű tokkal 2021110
11430
358
Watches
Graf von Monte Wehro automata, naptáros karóra. fém szíjjal, új, fóliázott, működő állapotban d: 40 mm 1884566
11431
358
Watches
Mont Blanc nagyméretű automata karóra. Igényes gyűjtői replika dátum funkcióval, kaucsuk szíjjal. Újszerű állapotban 4,5 cm 2060605
11432
358
Watches
Jantar retró sakk óra, 11×21×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft