"Véleményváró" a magyar ifjúság számára. 1940-1941. Szerk.: Szentkúti Lajos. A borító Márton Lajos munkája. Bp., 1940-1941, Cserkészbolt. Kiadói papírkötés, kopott, egy-két bejegyzéssel.
cca 1930-1933 Vonuló cserkészcsapat a gödöllői Jamboree-ról, pecséttel jelzett fotó. 11x17 cm.+Budapest, XI. kerület, cserkészcsapat, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalán feliratozva, a karton sérült,12×17 cm