1931 A Szív. A Jézus Szíve Szövetség heti értesítője. 1931. szept. 5.-... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~500052/1931-A-Sziv-A-Jezus-Szive-Szovetseg-heti-ertesitoje-1931-szept-5-1932-aug-27-XVII-C3~II2059192
2059192
17252
358
Books: Religion
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 1931 A Szív. A Jézus Szíve Szövetség heti értesítője. 1931. szept. 5.-1932. aug. 27. XVII. évf. 1-52 sz. Kopott félvászon-kötésben.
: karap_norbert