Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

19

Leírás:

Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,"Pária", 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, jó állapotban. Félix Endre, A vadászkutyafajták leírása, nevelése és idomitása c. rész írójának dedikációjával.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor