Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 20

Nemeskéri-Kiss Sándor: Pipaszó. Derű emlékek egy változatos életből. Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor,(Athenaeum-ny.), 359+1 p+ 15 t. (8 levélen.) Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17127.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
17128.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bertóti István: Vadászat és vadgazdálkodás. Bp.,1956, Mezőgazdaság, 299+1 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
17129.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
22
Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17130.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gyimesi György: Volga menti vadászatok. Pozsony,1985,Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A mező- és erdőgazdaság munkaegészségügye. Szerk.: Kanyó Béla, Vilmon Gyula. Bp., 1963, Medicina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17131.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vadászkönyv tétel: Széchényi Zsigmond 5 db könyve: Náhar, Ünnepnapok, Ahogy elkezdődött, Szavasok nyomában, Csui, + Molnár Gábor két könyve: Kalandok a braziliai őserdőben, A Bakonytól Amazóniáig. 1960-70-es évekbeli kiadások.
17132.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4 db Kittenberger Kálmán vadászkönyv: A Kilimandzsárótól Nagymarosig, Kelet Afrika vadonjaiban, Vadász és gyűjtőutam Kelet-Afrikában, Afrikai vadászkönyv. 1960-70-es évekbeli kiadások jó állapotban
17133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3 db vadászkönyv: Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában. Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Gyimesi György: Megzabolázott szenvedély.
17134.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft