15062.
358. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Óbuda évszázadai. Főszerk.: Kiss Csongor, Mocsy Ferenc. Bp., 1995, Kortárs. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.