https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500043/Karsai-Elek-A-berchtesgadeni-sasfeszektol-a-berlini-bunkerig-Fejezetek-a-masodik-vilaghabor~II1915520
1915520
15770
358
Books: History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Karsai Elek: A berchtesgadeni sasfészektÅ‘l a berlini bunkerig. (Fejezetek a második világháború történetébÅ‘l.) Bp.,1961, Táncsics. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval. A szerzÅ‘, Karsai Elek (1922-1986) történész által dedikált.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: turóczi_márk