17144.
358. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Achille Cazin: Les Forces Physiques. A. Jahandier szövegközti illusztrációival. Bibliothéque des Mervilles. Paris, 1869, L. Hachette et C. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, foltos.