16586.
358. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
13 000 Ft
Vitézek évkönyve. 1927. I. évfolyam. József királyi herceg altábornagy fővédősége alatt szerkeszti: Pekár Gyula. Bp.,1927, "Vitézek évkönyve", (Pallas-ny.), 263 p.+ 20 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, de ezeket leszámítva jó állapotban.