16591.
358. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
16
Veltzé Alajos.(szerk.) A mi hÅ‘seink: Tisztek. Woinovich Emil vezetése alatt Bp., 1916, Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borÃtóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, két lap kijár.