1934 A m. kir. csendőrség zsebkönyve. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., Cse... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~500044/1934-A-m-kir-csendorseg-zsebkonyve-Szerk-Pinczes-Zoltan-Bp-Csendorsegi-Lapok-Kiadoi~II2059750
2059750
16589
358
Books: Military
Leírás: 1934 A m. kir. csendőrség zsebkönyve. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., Csendőrségi Lapok. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy kijáró lappal.
: karap_norbert