Vegyes papír- és fémpénz tételek

Tételek száma: 25

3db klf réz- és bronzpénz, közte 1851B 1kr Cu, San Marino 1935R 5c Br T:1-,2-
31458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel, közte Orosz Birodalom 1902. 15k Ag T:3,3-
31459.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3db fekete érmetartó album, vegyes magyar és külföldi érmékkel, közte néhány érdekesebb darab: Brit-India 1840. 1R Ag Viktória; 1706. X Poltura Cu II. Rákóczi Ferenc T:vegyes
31460.

3db fekete érmetartó album, vegyes magyar és külföldi érmékkel, közte néhány érdekesebb darab: Brit-India 1840. 1R Ag "Viktória"; 1706. X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" T:vegyes

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
19
10db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, közte 2db ezüstérme T:vegyes
31461.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11db-os vegyes érme és emlékérem tétel, közte több magyar Ag emlékérem: 1994. Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére jelzett Ag emlékérem (36,58g/0.925/42,5mm); Csóka Zsuzsanna (1962-) DN Kőszeg jelzett Ag emlékérem (31,48g/0.925/42mm); 1946. 5Ft Ag vastag Kossuth T:PP,BU,1-
31462.

11db-os vegyes érme és emlékérem tétel, közte több magyar Ag emlékérem: 1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" jelzett Ag emlékérem (36,58g/0.925/42,5mm); Csóka Zsuzsanna (1962-) DN "Kőszeg" jelzett Ag emlékérem (31,48g/0.925/42mm); 1946. 5Ft Ag "vastag Kossuth" T:PP,BU,1-

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
18db-os fém és műanyag múzeumi érme és játékpénz albumba rendezve T:vegyes
31463.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20db-os vegyes magyar és külföldi érme és emlékérem tétel, közte 6db ezüst: DN Szentendrei Emlék / BÁV Ag emlékérem (16g/0.925/32mm); Németország 2002F 10E Ag Euro bevezetése; Orosz Birodalom 1899. 1R Ag II. Miklós T:1-,2,3 ly.
31464.

20db-os vegyes magyar és külföldi érme és emlékérem tétel, közte 6db ezüst: DN "Szentendrei Emlék / BÁV" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm); Németország 2002F 10E Ag "Euro bevezetése"; Orosz Birodalom 1899. 1R Ag "II. Miklós" T:1-,2,3 ly.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
23db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel Moments of Freedom tálcán, Ausztria 1976. 100Sch Ag Innsbruck - XII. téli olimpia / Lesikló sánc; Dél-Afrika 1966. 1R Ag Jan van Riebeeck; Kanada 1965. 1$ Ag II. Erzsébet T:1-,2 tálca sérült és ragasztott
31465.

23db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Moments of Freedom" tálcán, Ausztria 1976. 100Sch Ag "Innsbruck - XII. téli olimpia / Lesikló sánc"; Dél-Afrika 1966. 1R Ag "Jan van Riebeeck"; Kanada 1965. 1$ Ag "II. Erzsébet" T:1-,2 tálca sérült és ragasztott

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
24db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel Moments of Freedom tálcán közte 15db ezüst, 2006. 5000Ft Ag Nándorfehérvári diadal, Mongólia 2003. 1000T Ag Ázsia történelme - Konfuciusz T:PP,1-,2 tálca sérült és ragasztott
31466.

24db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Moments of Freedom" tálcán közte 15db ezüst, 2006. 5000Ft Ag "Nándorfehérvári diadal", Mongólia 2003. 1000T Ag "Ázsia történelme - Konfuciusz" T:PP,1-,2 tálca sérült és ragasztott

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
25db vegyes magyar és külföldi érme tétel Leuchtturm tálcán, közte 2003. 20Ft Deák Ferenc 10x), 2004. 2EUR Mátyás király - Phoenix vitorlás próbaveret, 1938. 100P aranyozott Ag utánverete (5,5g/0.999) T:1-,2
31467.

25db vegyes magyar és külföldi érme tétel "Leuchtturm" tálcán, közte 2003. 20Ft "Deák Ferenc" 10x), 2004. 2EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret, 1938. 100P aranyozott Ag utánverete (5,5g/0.999) T:1-,2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
26db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel éremtartó kazettában, kivehető tálcával, közte 14db ezüst, 1909KB 5K Ag Ferenc József; Csehszlovákia 1948. 100K Ag 600. évforduló - Károly Egyetem; Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság 1922. 50k Ag T:1-,2,3
31468.

26db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel éremtartó kazettában, kivehető tálcával, közte 14db ezüst, 1909KB 5K Ag "Ferenc József"; Csehszlovákia 1948. 100K Ag "600. évforduló - Károly Egyetem"; Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság 1922. 50k Ag T:1-,2,3

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
28db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel Egyesült Európa éremtartó tálcán, közte 16db ezüst, Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag Kennedy; Ausztria 1808A 20kr Ag I. Ferenc; 1997. 750Ft Ag Labdarúgó VB T:PP,1-,2 patina, tálca sérült és ragasztott
31469.

28db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Egyesült Európa" éremtartó tálcán, közte 16db ezüst, Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag "Kennedy"; Ausztria 1808A 20kr Ag "I. Ferenc"; 1997. 750Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP,1-,2 patina, tálca sérült és ragasztott

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft