Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 17

Kanada DN 1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP peremen jelzett Ag, COPY jelzéssel (20g/0.999/40mm) T:PP Canada ND 1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP Ag commemorative medallion, hallmarked on edge, with COPY mark (20g/0.999/40mm) C:PP
30841.

Kanada DN "1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP" peremen jelzett Ag, "COPY" jelzéssel (20g/0.999/40mm) T:PP Canada ND "1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP" Ag commemorative medallion, hallmarked on edge, with "COPY" mark (20g/0.999/40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Német államok / Hamburg 1706. 1M Ag jelzett utánveret (17,40g/0,999/34mm) T:1 (PP) German States / Hamburg 1706. 1 Mark Ag hallmarked restrike (17,40g/0,999/34mm) C:UNC (PP)
30842.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dél-Afrika DN 1 POND 1898 / ZUID AFRIKAANSCHE REPUBLIEK a Single 9 aranyozott Ag modern utánverete, peremen jelzett, COPY jelzéssel (10,12g/0.999/25mm) T:PP South Africa ND 1 POND 1898 / ZUID AFRIKAANSCHE REPUBLIEK modern gilt Ag commemorative strike of the Single 9, hallmarked on edge, with COPY mark (10,12g/0.999/25mm) C:PP
30843.

Dél-Afrika DN "1 POND 1898 / ZUID AFRIKAANSCHE REPUBLIEK" a "Single 9" aranyozott Ag modern utánverete, peremen jelzett, "COPY" jelzéssel (10,12g/0.999/25mm) T:PP South Africa ND "1 POND 1898 / ZUID AFRIKAANSCHE REPUBLIEK" modern gilt Ag commemorative strike of the "Single 9", hallmarked on edge, with "COPY" mark (10,12g/0.999/25mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Svájc DN 100.-banknote seit 1995 fém emlékérem 100Fr svájci bankjegy multicolor képével (40mm) T:1  Switzerland ND 100.-banknote seit 1995 metal commemorative medallion with the multicolor image of 100 Francs banknote (40mm) C:UNC
30844.

Svájc DN "100.-banknote seit 1995" fém emlékérem 100Fr svájci bankjegy multicolor képével (40mm) T:1 Switzerland ND "100.-banknote seit 1995" metal commemorative medallion with the multicolor image of 100 Francs banknote (40mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
24db-os vegyes érme tétel, közte 14db ezüst, éremtartó kazettában, kivehető tálcával, benne A Magyar Nemzet Pénzérméi sorozatból 8db T:PP,2,2-
30845.

24db-os vegyes érme tétel, közte 14db ezüst, éremtartó kazettában, kivehető tálcával, benne "A Magyar Nemzet Pénzérméi" sorozatból 8db T:PP,2,2-

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft