https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 51

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1999. Wilmington Trust Corporation jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.999/40mm) T:PP USA 1999. Wilmington Trust Corporation hallmarked Ag commemorative medal (31,33g/0.999/40mm) C:PP
31281.

Amerikai Egyesült Államok 1999. "Wilmington Trust Corporation" jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.999/40mm) T:PP USA 1999. "Wilmington Trust Corporation" hallmarked Ag commemorative medal (31,33g/0.999/40mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel és 2003-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark and added 2003 date, with certificate (40mm) C:PP
31282.

Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt  USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain
31283.

Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1874. Gablenz és Tegetthoff Br emlékérem. Szign.: Jauner (40mm) T:2-,3 ph., forrasztásnyom? Austria 1874. Gablenz and Tegetthoff Br commemorative medal. Sign.: Jauner (40mm) C:VF,F edge error, solder mark?
31284.

Ausztria 1874. "Gablenz és Tegetthoff" Br emlékérem. Szign.: Jauner (40mm) T:2-,3 ph., forrasztásnyom? Austria 1874. "Gablenz and Tegetthoff"' Br commemorative medal. Sign.: Jauner (40mm) C:VF,F edge error, solder mark?

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria ~1880 Lótenyésztés állami díja Ag emlékérme (16,02g/40mm) T: 2- lyuk ph.  Austria ~1880 State Award for Horse Breeding Ag commemorative medal (16,02g/40mm) C:VF hole edge error
31285.

Ausztria ~1880 "Lótenyésztés állami díja" Ag emlékérme (16,02g/40mm) T: 2- lyuk ph. Austria ~1880 "State Award for Horse Breeding" Ag commemorative medal (16,02g/40mm) C:VF hole edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31286.

Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31287.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1976. Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Pozsonyi Központi Agrár Kutatóintézet) egyoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Central Control and Testing Institute in Agriculture) one-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF
31288.

Csehszlovákia 1976. "Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Pozsonyi Központi Agrár Kutatóintézet)" egyoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Central Control and Testing Institute in Agriculture)" one-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1844. STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE LARROND DU HAVRE peremen jelzett Ag emlékérem (34x34mm/19,01g) T:1-  France 1844. STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE LARROND DU HAVRE Ag commemorative medallion, hallmarked on edge (34x34mm/19,01g C:AU
31289.

Franciaország 1844. "STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE L'ARROND DU HAVRE" peremen jelzett Ag emlékérem (34x34mm/19,01g) T:1- France 1844. "STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE L'ARROND DU HAVRE" Ag commemorative medallion, hallmarked on edge (34x34mm/19,01g C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1867. ISABEL SEGUNDA REINA DE LAS ESPANAS / EXPOSICION UNIVERSAL PARIS 1867 / MEDALLA ACUNADA EN EL PALACIO POR LA PRENSA MONETARIA DE FOSSEY-THONNELIER Y CIA MAQUINISTAS EN LASARTE DE GUIPIZCOA ezüstözött fém emlékérem. Szign.: A. Borrel (50,5mm/49,56g) T:2- ph.
31290.

Franciaország 1867. "ISABEL SEGUNDA REINA DE LAS ESPANAS / EXPOSICION UNIVERSAL PARIS 1867 / MEDALLA ACUNADA EN EL PALACIO POR LA PRENSA MONETARIA DE FOSSEY-THONNELIER Y CIA MAQUINISTAS EN LASARTE DE GUIPIZCOA" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: A. Borrel (50,5mm/49,56g) T:2- ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada 1974. Asher kétoldalas Br plakett sorszám nélkül T:1- Canada 1974. Asher two sided Br plaque without serial number C:AU
31291.

Kanada 1974. "Asher" kétoldalas Br plakett sorszám nélkül T:1- Canada 1974. "Asher" two sided Br plaque without serial number C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Kanada 1974. Benjamin kétoldalas Br plakett sorszámmal T:1-  Canada 1974. Benjamin two sided Br plaque with serial number C:AU
31292.

Kanada 1974. "Benjamin" kétoldalas Br plakett sorszámmal T:1- Canada 1974. "Benjamin" two sided Br plaque with serial number C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz