https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Hajozas-Balaton~500027/Hanko-Bela-Balatoni-kirandulas-Garlitzer-Imre-rajzaival-A-boritot-Radnai-Jozsef-rajzolta-~II2044777
2044777
12855
357
Ships Balaton
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
LeÃrás:
Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borÃtót Radnai József rajzolta. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: bk
ÉlÅ‘ közvetÃtés