1 000 Ft
[Vauge,Gilles]: Értekezés a keresztény reménységről a lélek-tsüggedtsége, bizodalmatlansága és felesleges félelme ellen. Ford.: Pigay Antal. Bécs, 1820, Pilchler Antal, 315+5 p. Kopott vászon-kötésben, hiányos gerinccel.