15030.
357. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Rónay Ernő: Krasznojárszk. Oradea/Nagyvárad, 1939. "Grafica," 1 t.+300 p. Második kiadás. Átkötött illusztrált egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, kopott borítóval, egy kijáró lappal.