Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.
Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok)
Budapesti Városvédő Egyesület, 2007
Kiadói kartonálásban
Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
cca 1900-1940 Vegyes útikönyv és prospektus tétel, 15 db: Griebens Reiseführer sorozat 5 kötete (London, Dresden, Wien, Salzburg, Nürnberg), Führer durch die Schatzkammer des Allerhöchsten Kaiserhauses (1903), Paris-Plan, valamint utazási prospektusok, nyomtatványok. Nagyrészt német nyelven. Közte két francia nyelvűvel. Változó állapotban.
Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.