Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1996203
15513
357
Books: Travelling, Local History
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. 1996066
15514
357
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 1960416
15515
357
Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben. 1957129
15516
357
Révész Tamás: Il Castello di Buda. Major Ottó bevezetőjével. Bp.,1989, Officina Nova. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző, Révész Tamás (1946- ) fotóművész, egyetemi tanár által dedikált. 1960582
15517
357
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban. 1996282
15518
357
Vegyes útikönyv tétel, 10 db:
Cseke László: Visegrád. (1966, Panoráma.), Dr. Boros Lajos-Dr. Soproni Sándor-Szombathy VIktor: Szentendre (1966, Panoráma), Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz (1962, Sport), Détshy Mihály: Sárospatak. (1970, Corvina.), Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. (1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala), Pál Tivadar: Budai hegyvidék portyavezető. (1954, Sport), Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. (1958, Képzőművészeti Alap.), Ferenczy Károly-Gergelyffy András: A diósgyőri vár. (1961, Képzőművészeti Alap.), Prohászka László: A millenniumi emlékmű (1988, Ifjúsági), Szabadkigyós - Kastélypark (1981, Tájak-Korok-Múzeumok.) Különféle kiadásban, különféle kötésben. Változó állapotban. 1996226
15520
357
Bükki Nemzeti Park. Szerk.: Sándor András. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 1996223
15521
357
4800
Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. 1995958
15523
357
Vegyes útikönyv tétel, 6 db:
Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.
Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban.
1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p. 1996263
15524
357
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1958259
15526
357
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1997637
15529
357
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. Kecskemét, 1988, Petőfi-ny. Kiadói papírkötés, a gerinc megfakult. Reprint kiadás. Számozott (300/213.) példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft