Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan, méregtan, és gyógyszerrendelés. Bp.,1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000023/Id-Issekutz-Bela-Gyogyszertan-meregtan-es-gyogyszerrendeles-Bp-1953-Egyetmi-Masodik-~II2047954
2047954
17242
357
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan, méregtan, és gyógyszerrendelés. Bp.,1953, Egyetmi. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.