Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 76

1899 Háztartás. A magyar háziasszony közlönye. V évf. 1-36. szám. 1899. jan. 1-1899. dec. 20.+A Háztartás 1899. évi karácsonyi melléklete. Teljes évfolyam. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp.,1900, Athenaeum, 10+5751+15+1 p. Korabeli reklámokkal, receptekkel, érdekességekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben. +A Czentiméter szak- és divatlap egy melléklete.
17120.

1899 Háztartás. A magyar háziasszony közlönye. V évf. 1-36. szám. 1899. jan. 1-1899. dec. 20.+A "Háztartás" 1899. évi karácsonyi melléklete. Teljes évfolyam. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp.,1900, Athenaeum, 10+5751+15+1 p. Korabeli reklámokkal, receptekkel, érdekességekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben. +A Czentiméter szak- és divatlap egy melléklete.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17121.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18
17122.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 4+256+4 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötéstáblákkal.
17123.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium, XXXV+324+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. Korabeli félvászon kötésben.
17124.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17125.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17126.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Dr. Soós Aladár: Étrendi előírások a gyakorlatban. Előszóval ellátta: Dr. Korányi Sándor. Bp.,1932, Orvosi Hetilap,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.) Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17127.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Marie Schandri: Regensburger Kochbuch./Anna Huber: Die vollständige Fastenküche oder praktische Anleitung zur Bereitung von Faltenpreisen. Zugleich ein Anhang zu jedem Kochbuche von - -. Regensburg, 1892, Alfred Coppenrath, V-XLI+3+508+142 p. Német nyelven. Kopott egészvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, a címlap és pár lap hiányzik, az utolsó két lap sérült, hiányos.
17129.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés. Bp.,1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
17130.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szemere László: A téli fülőkegomba. (Collybia Vellitipes Curt.) Az ínséges idők gombája. Különlenyomat KKött Kertészeti Közlönyéből. Pécs, 1930, Pécsi Irodalmi és Könyvnyomdai Rt, 22 p. Kiadói papírkötés.
17131.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft