16703.
357. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1942), Athenaeum, 1 t.+XXXII+2+126+4 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nagyrészt hiányos, sérült illusztrált papír védőborítóval, a hátsó kötéstábla belsején az egyik sarkán a papír hiányos.