https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 162

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi-Font. DEDIKÁLT! 74/300. számozott példány. Kiadói papírmappában, kis hibával.
16659.

Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi-Font. DEDIKÁLT! 74/300. számozott példány. Kiadói papírmappában, kis hibával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,
16660.

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Petőfi Sándor: A helység kalapácsa. Varga Győző grafikus illusztrációival. Bp.,2010, Mester Nyomda. Kiadói papírkötés. A grafikus által dedikált.
16661.

Petőfi Sándor: "A helység kalapácsa." Varga Győző grafikus illusztrációival. Bp.,2010, Mester Nyomda. Kiadói papírkötés. A grafikus által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
2002 Deim Pál. 2 db kiállítási katalógus, egyik dedikált
16662.

2002 Deim Pál. 2 db kiállítási katalógus, egyik dedikált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16663.

Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Fotográfozásról. Szerk. és a fejezetbevezetőket írta: Bán András. Bp.,é.n.,Múzsák. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
16664.

Fotográfozásról. Szerk. és a fejezetbevezetőket írta: Bán András. Bp.,é.n.,Múzsák. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdész László - Erdész Barna: Vajda Lajos 33 év - 33 mű. Szentendre, 2008, Erdész Galéria & Design. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16665.

Erdész László - Erdész Barna: Vajda Lajos 33 év - 33 mű. Szentendre, 2008, Erdész Galéria & Design. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.
16666.

Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16667.

Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
Dr. Tímár László: Albrecht Dürer Della Simmetria Dei Corpi Humani. Bp., 1979, Richter Gedeon. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English, paperback
16668.

Dr. Tímár László: Albrecht Dürer Della Simmetria Dei Corpi Humani. Bp., 1979, Richter Gedeon. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English, paperback

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Műszaki Könyvkiadó, 1970. Kiadói kartonálás
16669.

Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Műszaki Könyvkiadó, 1970. Kiadói kartonálás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
La Cte Henri Delaborde: La gravure précis élémentaire des ses origines, de ses procédés et de son histoire. Bibliothéque de l enseignement des Beaux-Arts. Paris,1882, Ancienne Maison Quantin, 303 p. Nouvelle édition. Francia nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
16670.

La Cte Henri Delaborde: La gravure précis élémentaire des ses origines, de ses procédés et de son histoire. Bibliothéque de l enseignement des Beaux-Arts. Paris,1882, Ancienne Maison Quantin, 303 p. Nouvelle édition. Francia nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz