Rabindranath Tagore: A postahivatal. Ford.: Bartos Zoltán.; Hazatérés. Ford. Sármay Márton. Bp.,1922, Pantheon. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítókkal, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik kötet gerince kissé sérült.