P. G. Wodehouse: Barátom, az életművész. - Egy vidám fickó kalandjai.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000091/P-G-Wodehouse-Baratom-az-eletmuvesz-Egy-vidam-ficko-kalandjai-Ford-Dr-Balogh-Barna~II2048446
2048446
17598
357
Leírás: P. G. Wodehouse: Barátom, az életművész. - Egy vidám fickó kalandjai. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp.,1928,Légrády. Átkötött félvászon-kötés.
: hsz