Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Átdolgozta Gaal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000091/Defoe-Daniel-Robinson-Crusoe-elete-es-viszontagsagai-Atdolgozta-Gaal-Mozes-Paget-Walter-raj~II2045395
2045395
17676
357
Leírás: Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp.,é.n.,Franklin. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert