Gyarmati Lea (1938-): Ex libris in memoriam Bartók Béla. Rézkarc, papí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500002/Gyarmati-Lea-1938-Ex-libris-in-memoriam-Bartok-Bela-Rezkarc-papir-jelzett-7-5x6-5-cm~II1419603
1419603
10540
357
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Gyarmati Lea (1938-): Ex libris in memoriam Bartók Béla. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5x6,5 cm
: ekb
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: