PA és Holloházi ékszertartó mini tállal és kupicás pohár, kézzel feste... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/PA-es-Hollohazi-ekszertarto-mini-tallal-es-kupicas-pohar-kezzel-festett-jelzett-kopasny~II2034959
2034959
11258
356
Leírás: PA és Holloházi ékszertartó mini tállal és kupicás pohár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:4 és 5 cm
: turóczi_márk