Hollóházi kakadu, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-kakadu-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-11-cm~II2038299
2038299
11259
356
Leírás: Hollóházi kakadu, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm
: karap_norbert