Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Jelzett-kinalo-matricas-serult-m11-cm-d23-cm~II1315809
1315809
11337
356
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm
: sass_melinda