Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 177

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben Ag emlékérem tanúsítvánnyal ÁPV tokban (12g/0,925/32mm) T:1-(PP)
30650.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem tanúsítvánnyal ÁPV tokban (12g/0,925/32mm) T:1-(PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gaál Gyula DN. Sárospatak Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) + Somorjai László (1949-) DN Sopron Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1
30651.

Gaál Gyula DN. Sárospatak Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) + Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Garamkeszi János (1936-2014) 1971. Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény Br emlékérem (38mm) + Peternák Gusztáv (1928-) 1982. Bartók Béla 1881-1981 / Kodály Zoltán 1882-1982 Br emlékérem (42,5mm) T:2
30652.

Garamkeszi János (1936-2014) 1971. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" Br emlékérem (38mm) + Peternák Gusztáv (1928-) 1982. "Bartók Béla 1881-1981 / Kodály Zoltán 1882-1982" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag emlékérem (35,08g/0.640/42,5mm) kék műbőr tokban T:1 kis patina
30653.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (35,08g/0.640/42,5mm) kék műbőr tokban T:1 kis patina

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:1
30654.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:1

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag és Br emlékérem pár (35g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo ST2
30655.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo ST2

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc Br emlékérem (43mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Br emlékérem (43mm) T:1
30656.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (43mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (43mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves aranyozott Br érem, peremén LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel (61mm) T:1- ph. Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, LUDVIG BUDAPEST makers mark on the edge (61mm) T:AU edge error
30657.

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:1- ph. Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:AU edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Hetés György (1921-1998) DN Szamuely Tibor 1890-1919 Br emlékplakett (91mm) T:2
30658.

Hetés György (1921-1998) DN "Szamuely Tibor 1890-1919" Br emlékplakett (91mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iván István (1905-1968) 1949. Magyar Tekéző Szövetség 1934 - NB. II. Férfi - 1949. Országos 8-as Csapatbajnokság aranyozott Br díjérem (66mm) T:1-
30659.

Iván István (1905-1968) 1949. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - NB. II. Férfi - 1949. Országos 8-as Csapatbajnokság" aranyozott Br díjérem (66mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Iván István (1905-1968) 1960. 325 éves az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Br plakett (55x40mm) T:2
30660.

Iván István (1905-1968) 1960. "325 éves az Eötvös Lóránd Tudományegyetem" Br plakett (55x40mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kallós Ede (1866-1950) 1980. 10 éves a Ceglédi Éremgyűjtők Köre 1970-1980 Br emlékérem (61mm) T:2
30661.

Kallós Ede (1866-1950) 1980. "10 éves a Ceglédi Éremgyűjtők Köre 1970-1980" Br emlékérem (61mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft