Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 177

Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen Ag emlékérem (25,42g/0.800/42,5mm) T:1-
30638.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,42g/0.800/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csúcs Viktória (1934-) 1973. MÉE Budapest - Magyarország Ag tagsági emlékérem (25,3g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo BP5
30639.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,3g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo BP5

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csúcs Viktória (1934-1993) DN Hódmezővásárhely Tanácsháza Br emlékérem (32mm) + 1984. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete / Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete fém emlékérem (42,5mm) ÁPV sérült plombált tokban + 1985. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét fém emlékérem (42,5mm) sérült, ÁPV plombált tokban T:BU,1
30640.

Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" Br emlékérem (32mm) + 1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete / Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem (42,5mm) ÁPV sérült plombált tokban + 1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem (42,5mm) sérült, ÁPV plombált tokban T:BU,1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége jelzett Ag érem, hátlapon gravírozva (43,71g/0.800/45mm) T:1-,2
30641.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag érem, hátlapon gravírozva (43,71g/0.800/45mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Exner Károly (1850-1919) 1922.MLTC - Az érdem jeléül jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld 1922. aug. 15. (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina
30642.

Exner Károly (1850-1919) 1922."MLTC - Az érdem jeléül" jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva "Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld 1922. aug. 15." (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1985. MÉE Csongrád Megyei Szervezete - Makó Városi Tanács / 75 éve született Erdei Ferenc Ag emlékérem (36,11g/0.835/42.5mm) T:1 (eredetileg PP)
30643.

Fritz Mihály (1947-) 1985. "MÉE Csongrád Megyei Szervezete - Makó Városi Tanács / 75 éve született Erdei Ferenc" Ag emlékérem (36,11g/0.835/42.5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fritz Mihály (1947-) 1988. Wesselényi Miklós - A nagy árvíz emlékére - Magyar Éremgyűjtők Eyesülete - Pesti árvíz 1838 Br emlékérem (43mm) + 1987. Elisabetha Regina Hungariae - Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987 Br emlékérem (43mm) Szign:Kekri T:1,2
30644.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "Wesselényi Miklós - A nagy árvíz emlékére - Magyar Éremgyűjtők Eyesülete - Pesti árvíz 1838" Br emlékérem (43mm) + 1987. "Elisabetha Regina Hungariae - Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" Br emlékérem (43mm) Szign:Kekri T:1,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Ag emlékérem (35,71g/0.835/43mm) T:PP ujjlenyomat
30645.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,71g/0.835/43mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Ag emlékérem (35,44g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SF10
30646.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Ag emlékérem (35,44g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SF10

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30647.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989 peremén jelzett Ag emlékérem (35,59g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG24
30648.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,59g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG24

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fritz Mihály (1847-) 1990. Mathias Rex / MÉE Szeged Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (43mm) + DN Beatrix Br emlékérem kópia (38,5mm) T:1,2-
30649.

Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (43mm) + DN "Beatrix" Br emlékérem kópia (38,5mm) T:1,2-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft