https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Reklám Tételek száma: 84
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
2038407
12883
356
0
3000
Advertisement
EgyĂŠb
5 db cégreklám, mind Budapesthez kapcsolódik 2038063
12884
356
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
257 db régi számolócédula. Majdnem mind különböző! 1130988
12885
356
0
300000
Advertisement
EgyĂŠb
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
1647806
12886
356
0
24000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1920 Szent István cikoria, sérült zománctábla, 33×50 cm 1990794
12887
356
0
1200
Advertisement
EgyĂŠb
10 db sör reklám (Borsodi, Tuborg, stb.) 1991444
12888
356
0
1200
Advertisement
EgyĂŠb
Staropramen pléh reklámtábla, karcos, 47×49 cm 2018647
12889
356
0
5000
Advertisement
EgyĂŠb
Ulrich B. J. árjegyzéke, műszaki cikkek, vászonkötésben, gerince hiányzik 2016582
12890
356
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1970 Magyar-Szovjet Baráti Társaság székháza, 6 db nagyméretű fotó, 30x23 cm 1846342
12891
356
0
15000
Advertisement
EgyĂŠb
272 darabos sajtcímke gyűjtemény / cheese label collection 2039617
12892
356
0
3000
Advertisement
EgyĂŠb
Cognac, Világosi Cognacgyár Rt., reklámplakát, Kellner és Mohrlüder, Budapest, felcsavarva, kis szakadással, szélein foltos, 40,5×50,5 cm 2037470
12893
356
0
1600
Advertisement
EgyĂŠb
Stühmer 3 db retro édességes doboz 2041234
12894
356
0
3000
Advertisement
EgyĂŠb
RIV -- Officine di VIllar Perosa olasz gyár reklámos fém öröknaptára, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz