https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Italo-Balbo-Repulorajokkal-az-oceanon-at-Forditotta-Revay-Jozsef-Magyar-Foldrajzi-Tarsa~II2005815
2005815
15638
356
2200
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
LeÃrás:
Italo Balbo: RepülÅ‘rajokkal az óceánon át. FordÃtotta Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor