15073.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Gáspár Ferenc: Vitorlával Ázsia körül. Vámbéry Ármin előszavával. A föld körül IV. kötet. Bp.,1907, Singer és Wolfner, 479+1 p.+29 t.(képmelléklet)+1 t.(kínai névjegy)+1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró táblával, a kínai névjegy kissé szakadozott.