Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Juhasz-Vilmos-Nagy-hoditok-Az-emberi-alkotas-regenyei-II-Bp-1942-Beta-736plus4-pplusXII-t-~II1962671
1962671
16538
356
Books: History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: