Könyvek: Történelem

Tételek száma: 156

15743.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15744.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Howard Carter: Tut-Ankh-Amen koporsója, és múmiája. Fordította: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin, 1 t.+232+1 p.+ 75 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón.
15745.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Beniczky Lajos: Beniczky Lajos bányavidéki kormánybiztos és honvédezredes visszaemlékezései és jelentései az 1848/49-iki szabadságharcról és a tót mozgalomról. Életrajzát eredeti levéltári okmányok alapján írta, a visszaemlékezéseket és jelentéseket sajtó alá rendezte Steier Lajos. Budapest, 1924. Magyar Történelmi Társulat (Magyar Tudományos Társulatok Sajtóvállalata Rt. [ny.]). IX + [3] + 786 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15746.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Benda Kálmán (szerk.): A magyar jakobinusok iratai II. .: A magyar jakobinusok elleni felségsértési és hűtlenségi per iratai 1794-1795. Akadémiai Kiadó, 1952. Kiadói egészvászon kötésben
15747.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Huszár Károly (szerk.): Szent Imre album. A jubiláris ünnepségek története képekben. Bp., 1930 Szent Imre Jubileum Rendező Főbizottsága. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban
15748.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szentszékkel III. kötet 1526-1689. Bp., 1903, Szent István Társulat. Félvászon kötés. egy lap kijár.
15749.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15750.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Martin Collcutt-Marius Jansen-Isao Kumakura: A japán világ atlasza. Fordította: Kertész Balázs, Szentgyörgyi József, Tótisz András. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15751.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15752.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15753.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
id. mezőbándi Nemes Miklós: A nagyernyei - mezőbándi Nemes nemzetség és a jászberényi Surák tímár nagycsalád élete és kora. hn., é.n., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15754.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft