15664.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, előzéklap, címlap kijár.