https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 58

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1941 Rákóczi Sakkhíradó. A II. Rákóczi Ferenc Levelezési Emlékverseny hivatalos közlönye. Összeáll.: Szarka Ferenc. 1. évf. 1. szám. Kassa, 1941. Grafika, 18 p. Kiadói papírkötésben, számos érdekes írással, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. /  1941 Rákóczi Chess News. Official bulletin of the Francis II Rákóczi Correspondence Memorial Competition. Coll.: Szarka, Ferenc. Vol. 1., no. 1. Košice,1941, Grafika, 18 p. With interesting writings. In paperbinding, with little bit spotty cover, in good condition.
15698.

1941 Rákóczi Sakkhíradó. A II. Rákóczi Ferenc Levelezési Emlékverseny hivatalos közlönye. Összeáll.: Szarka Ferenc. 1. évf. 1. szám. Kassa, 1941. "Grafika", 18 p. Kiadói papírkötésben, számos érdekes írással, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. / 1941 Rákóczi Chess News. Official bulletin of the Francis II Rákóczi Correspondence Memorial Competition. Coll.: Szarka, Ferenc. Vol. 1., no. 1. Košice,1941, "Grafika", 18 p. With interesting writings. In paperbinding, with little bit spotty cover, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,44
EUR
,
17,91
USD
Ajánlatok száma:
0
Jenei Ferenc-Titkos Jenő: Sakkoktatás. Magyar Testnevelési Főiskola. Edzői Tanfolyam. Bp.,1974, Tankönyvkiadó, 225 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1001 példányban.
15699.

Jenei Ferenc-Titkos Jenő: Sakkoktatás. Magyar Testnevelési Főiskola. Edzői Tanfolyam. Bp.,1974, Tankönyvkiadó, 225 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1001 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
EUR
,
11,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A II. Nemzetközi Sakkverseny Tóth László emlékére. Kecskemét, 1968. május. 25.-június 11.-ig. Szerk.: Tábor József. Kecskemét, 1969, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15700.

A II. Nemzetközi Sakkverseny Tóth László emlékére. Kecskemét, 1968. május. 25.-június 11.-ig. Szerk.: Tábor József. Kecskemét, 1969, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,12
EUR
,
7,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Károlyi Tibor: Portisch Lajos. Legendás sakkozóink. Budaörs, 2016, Chess Evolution. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15701.

Károlyi Tibor: Portisch Lajos. Legendás sakkozóink. Budaörs, 2016, Chess Evolution. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,03
EUR
,
6,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1930 Magyar Sakkvilág. XV. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László.  Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VIII+288 p.+ 2 t. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben.
15702.

1930 Magyar Sakkvilág. XV. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VIII+288 p.+ 2 t. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
EUR
,
7,16
USD
Ajánlatok száma:
0
1928 Magyar Sakkvilág. XIII. évf. 1-12 sz.+ I. rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VII+336 p.+1 t. Korabeli félbőr-kötésben, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal, névbélyegzőkkel, bejegyzésekkel a lapszéleken.
15703.

1928 Magyar Sakkvilág. XIII. évf. 1-12 sz.+ I. rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VII+336 p.+1 t. Korabeli félbőr-kötésben, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal, névbélyegzőkkel, bejegyzésekkel a lapszéleken.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
EUR
,
7,16
USD
Ajánlatok száma:
0
Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban
15704.

Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
EUR
,
4,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 Magyar Sakkvilág. XVI. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 324 p.+2 t.+24 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.
15705.

1931 Magyar Sakkvilág. XVI. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 324 p.+2 t.+24 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
EUR
,
7,16
USD
Ajánlatok száma:
0
Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Gazdag képanyaggal. Kiadói, festett egészászon kötésben, foltos.
15706.

Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Gazdag képanyaggal. Kiadói, festett egészászon kötésben, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
EUR
,
2,39
USD
Ajánlatok száma:
0
Papp Márió: Így sakkoztak ők. Új Palatinus Könyvesház Kft., 2003. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban
15707.

Papp Márió: Így sakkoztak ők. Új Palatinus Könyvesház Kft., 2003. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
EUR
,
5,97
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz