https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 136

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dömötör János: Koszta Rozália. (Békéscsaba, 1987), Békés Megyei Tanács V.B. Művelődési Osztálya. A szerző és a művész által aláírt. A könyvbemutató meghivójával.
16702.

Dömötör János: Koszta Rozália. (Békéscsaba, 1987), Békés Megyei Tanács V.B. Művelődési Osztálya. A szerző és a művész által aláírt. A könyvbemutató meghivójával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Hemző Károly: Lódobogás. Bp.,1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16703.

Hemző Károly: Lódobogás. Bp.,1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Előadások Szántó Tibor könyvművész életmű-kiállítása alkalmából. Debrecen, 1978. máj. 8. Szerk.: Csűry István. Debrecen, 1978, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés. A művész, Szántó Tibor által dedikált.
16704.

Előadások Szántó Tibor könyvművész életmű-kiállítása alkalmából. Debrecen, 1978. máj. 8. Szerk.: Csűry István. Debrecen, 1978, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés. A művész, Szántó Tibor által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Poésies Et Dessins. De Charles Dorléans A Apollinaire, De Fouquet A Picasso. -Mermod.1949.
16705.

Poésies Et Dessins. De Charles D'orléans A Apollinaire, De Fouquet A Picasso. -Mermod.1949.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Balázs Károly: A Bozó-lapok (Bozó Gyula képes levelezőlapjai Hónapok, H, K, A, B, C sorozatokkal). Képeslapgyűjtők Kiskönyvtára 3. kötet. Ebből a könyvből 500 számozott példány készült ez a 495. sz. példány. A Notesz+K Kft. kiadása, nyomta a Koráll Szövetkezet. Budapest, 1996.
16706.

Balázs Károly: A "Bozó-lapok" (Bozó Gyula képes levelezőlapjai Hónapok, H, K, A, B, C sorozatokkal). Képeslapgyűjtők Kiskönyvtára 3. kötet. Ebből a könyvből 500 számozott példány készült ez a 495. sz. példány. A Notesz+K Kft. kiadása, nyomta a Koráll Szövetkezet. Budapest, 1996.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Gyulai Ferenc: A fényképezés kézikönyve. Fotóriport. 189 ábrával, 9 színes rajzzal. Bp., 1943, Fotoélet Nagykönyvtára. Borítója elválik, gerince hiányzik.
16707.

Gyulai Ferenc: A fényképezés kézikönyve. Fotóriport. 189 ábrával, 9 színes rajzzal. Bp., 1943, Fotoélet Nagykönyvtára. Borítója elválik, gerince hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Sevcsik Jenő: Fényképezés (gép, anyag, felvétel). Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16708.

Sevcsik Jenő: Fényképezés (gép, anyag, felvétel). Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.
16709.

Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
16710.

Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján. Bp., 1935, Nyugat. 222 p. 23 t. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban
16711.

Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján. Bp., 1935, Nyugat. 222 p. 23 t. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Sztanyiszlavszkij rendezőpéldánya Csehov Sirály c. színdarabjához. Bp., 1956. Magyar Színház és Filmművészeti szövetség. Csak 300 pld! 189p. Kiadói papírborítékban, jó állapotban.
17000.

Sztanyiszlavszkij rendezőpéldánya Csehov Sirály c. színdarabjához. Bp., 1956. Magyar Színház és Filmművészeti szövetség. Csak 300 pld! 189p. Kiadói papírborítékban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Füst Milán: Látomás és indulat a művészetben. Tizenkét esztétikai előadás. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 419 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17001.

Füst Milán: Látomás és indulat a művészetben. Tizenkét esztétikai előadás. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 419 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz