Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft
43,84 EUR, 47,76 USD

Leírás:

Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat, egy második kiadás, a többi első kiadások! Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Napló. 1945-1957. Washington, 1958, Occidental Press, 235+5 p. Első kiadás. Kiadói kopott borítóval. Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry "Griff". Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry "Griff". Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert