Tétel

Kikiáltási ár:

1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD

Leírás:

Heinrich Heine: Buch der Lieder. Leipzig,é.n, Adolf Titze. Német nyelvű, P. Thumann képeivel illusztrált kiadás. Kiadói aranyozott vörös egészvászon kiadás, aranyozott lapélekkel, foltos lapokkal./ Gilt red linen-binding, with gilt sheet edges, with P. Thurmann's illustrations, with spotty pages, in German language.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván