https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000020/Babits-Mihaly-osszes-versei-I-kotet-Sajto-ala-rendezte-Torop-Sophie-Bp-en-Franklin-~II2009268
2009268
17543
356
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Babits Mihály összes versei. I. kötet. Sajtó alá rendezte: Töröp Sophie. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borÃtóval.
"A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 1. sz. kiadványa."
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: lászló_lili