Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2038072
10120
356
Mátrai jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×15 cm 2033889
10121
356
11000
MCP jelzéssel: Vágtató lovas. Olaj, vászon, karcolással, keretben, 35×54 cm 1960990
10122
356
11000
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm 2040992
10123
356
Mednyánszky jelzéssel: Földcsuszamlás. Akvarell, papír, üvegezett hibás keretben, 24×33 cm 2035164
10124
356
Merész Katalin: Kompozíció. Olaj, farost, jelzett, 39x49 cm Fa keretben. 1911845
10125
356
Mérey László (?-?): Virágcselédet figurával. Olaj, vászon (lyukas), jelzett, 53×69 cm 2042701
10126
356
Miskolczi László (1923-1988): Abony Múzeum. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2042700
10127
356
Miskolczi László (1923-1988): Abony Vigyázó kastély. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2038838
10128
356
Moldvai Krajna János (1875-1945): Öreg házaspár a kertben. Olaj, vászon, jelzett, 26×31 cm 2037808
10129
356
Molnár Gabriella (1940-): Malom. Rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 25×19 cm 2037512
10130
356
Molnár Gabriella (1940-): Malom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×19 cm 2021104
10131
356
Molnár János (?-): Salvador Dali. vegyes technika, papír, jelzett, 53×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: